ALAYEL CORP.

2010 yılında İstanbul’da çalışmalarımıza başladık. ilk yıllarda iki kişilik kadromuz ile bugünlere geldik. Şuan 6 kişilik genç ve alanında uzman ekibimiz ile yüzlerce şirket ve kuruma hizmet vermekteyiz. Ekibimizde web programcısı, grafik tasarımcısı, sosyal ağ yöneticileri ve reklam yöneticileri bulunmaktadır. Müşterilerimize stratejik danışmanlık, tasarım, içerik / metin hazırlama, yazılım, veri tabanı yönetimi, proje yöneticiliği / takibi, proje uygulama, e-ticaret, internet reklamcılığı ve güncelleme hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimizin projelerinde çekirdekten başlayıp, yapım ve sonrasında ihtiyaç duyulan bütün donanım ve hizmetler tarafımızdan sağlanmaktadır. Alayel olarak her zaman son teknolojileri takip ederek müşterilerimizin dijital projelerinde yanlarında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yapılan projelerde sadece bir yapımcı rolünü oynamanın yanı sıra, projelerin büyümesini ve yaşamasını sağlıyoruz.

Misyon

Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Vizyon

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti
Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir

Standart fiyat anlayışı
Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder.

Profesyonel Yaklaşım
Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek.

Tasarım Anlayışımız
İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek

Creativity- Yaratıcılık 
Marka, Teknoloji, Tasarım, Network ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler yaratmak

Responsibility- Sorumlu Ve Şeffaf 
Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip.

Participation- Aktif Katılım 
Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik.

Strategic Approach- Stratejik Yaklaşım 
Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmek.