Dijital Pazarlama Uzmanı

Dijital Pazarlama Uzmanı satış yöntemlerinin hedef kitleye en çok ulaşan yönetim biçimidir.; Bu yönetim biçimiyle ulaşılan satış rakamlarına ve hedef kitleye tam 12 den vurduran bir çalışma yöntemidir.Dijital Pazarlama her firmanın ihtiyaç duyduğu bir girişimdir. Türkiye’de son 6 aylık verilere göre 300 milyon dolar bir harcama yapılmıştır ve henüz bebeklik aşamasında olan Türkiye’de dijital pazarlama gelişime açık ve tam gaz devam etmektedir.


icp-emailm

Dijital Pazarlama Neler Yapar ?


SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO: Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu), Kimilerince ``para vermeden ilk sırada çıkarma işlemi`` olarak bilinir. Bu iş ömrünüzde görebileceğiniz kuralları ve yöntemleri her zaman değişebilecek olan bir iştir.SEM (Arama Motoru Pazarlaması)

SEM: Search Engine Marketing ( Arama Motoru Pazarlaması ) anlamına gelir. SEM Dijital Pazarlama'da en çok kullanılan yöntemdir. Adwords reklamları aracılığı ile yapılan bu sistem firmanızın deposunda kalmış tüm ürünleri 1 günde bile sattırabilir.SMM ( Sosyal Medya Pazarlaması)

SMM: Social Media Marketing (Sosyal Medya Pazarlaması) anlamına gelir. 2006 yılında Facebook reklam ağını aktif ederek SMM sistemini devreye koymuş oldu. Facebook aracılığı ile en sık başvurulan Dijital Pazarlama Reklam yöntemlerinden biridir.Planlama Aşaması


Strateji

Firmanız için yapacağımız işlem için ekibimizle beraber strateji oluştururuz.

1

Ölçümleme

Dijital Dönüşümü yakından takip ederek, yapacağımız işlerin sonuçlarını ölçümleyerek önceden neler olacağını biliriz.

2

Çözüm

Yapılacak olan dijital pazarlama ile ilgili çözümler üreterek her kulvarda yapılacak bir çalışmanın ana temellerini oluştururuz.

4

Sonuç

Her şey düzene oturduktan sonra haftalık olarak düzenli bir şekilde sonuçları ilgili firmalarla paylaşarak iş gidişatı hakkında bilgilendirmede bulunuruz.

5


5Yıllık
Mükemmel Bir Tecrübe


500
Aktif Müşteri


13million
Mail Gönderimi


80
SEO/SEM/SMM İştirakı
BizeMesaj Gönderin


İsminiz*

Telefon*

Email*

Website Adı

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hedefiniz Nedir?